• CV6070E CV6070E

  CV6070E

  CV32-CV80 ЦПУ Вертикален Струг серија производи со предностите на современи, механички и електро-хидраулични интегрирана структура. Прочитај повеќе
 • ZSK560 ZSK560

  ZSK560

  Главната предност на машината е дека една машина може наместо три поставени VMC. Тоа заштеда на време на менување на текот на процесот на обработка Прочитај повеќе
 • ZSK4150X3 ZSK4150X3

  ZSK4150X3

  Дупчење вретено од хранење 1.2kW серво мотор, прислушување вретено со водич завртка завртка храна или избрани од страна на клиентите Прочитај повеќе

Техничка поддршка: ВОЗЕЊЕ клиент успех

Ние сме главно посветена на поддршка и техничка помош за поддршка на нашето партнерство за совет најдобар можен изборот на соодветни материјали и ефикасни производни процеси.
Научи повеќе

QUANZHOU АКВА-TECH тргување со ограничена

Години искуство во индустријата прави ни продолжи да расте, нашите тимови за техничка поддршка се составени од инженери и техничари, кои се обучени во state-of-the-art technology.It ќе биде подобро за вас да ги реши проблемите во процесот на производство и обработка на ефикасност .

mark01 mark02 mark03 mark04
 • календар

  20

  Years Of Experience
 • земја

  20

  Years Of Experience
 • инсталација

  20

  Years Of Experience
 • D & bcerti

  20

  Years Of Experience

Што правиме

Leading the industry brand, build a prosperous future

АКВА-TECH

 • 1

  АКВА-TECH

 • 2

  Квалитет

 • 3

  РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ

АКВА-TECH

Аква-технолошка компанија ќе ги обезбеди сите позаоблена УСЛУГИ НА странски клиенти.

НА ОДДЕЛЕНИЕ ЗА ТЕХНОЛОГИЈА ќе обезбеди стеги дизајн или производство услуги за нашите клиенти.

ПРОИЗВОДСТВО

Ние ќе ги реши проблемите на нашите клиенти преку телефон, факс или e-mail.

Ние ќе ви обезбедиме РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ЗА ВАС.

СНАБДУВАЊЕ

Ние ќе ви обезбедиме КОНТАКТ НАЧИНИ НА НАШИТЕ снабдувач за консумираат ДЕЛОВИ ЗА ВАС, било домашни или во странство.

ОБЕЗБЕДУВАЊЕ англиски јазик настава.

Обезбеди една година гаранција за главните делови на машина.

ИНФРАСТРУКТУРА

ПОДНЕСЕ (во странство) ПРИЛАГОДУВАЊЕ ЗА БЕСПЛАТНО. (Набавувачот да си дозволи сместување, ТРАНСПОРТ И ВЕЧЕРА) РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ

 • АКВА-TECH

 • ПРОИЗВОДСТВО

 • СНАБДУВАЊЕ

 • ДАВАЊЕ НА АНГЛИСКИ

 • ИНФРАСТРУКТУРА