Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Кои се вашите цени?

Нашите цени се предмет на промена во зависност од понудата и други пазарни фактори. Ние ќе ви испратиме ажурирана ценовникот по вашата компанија да не контактирате за повеќе информации.

Може да ви дадат соодветната документација?

Да, ние може да обезбеди најмногу документ и CE, ISO9001, сертификати на

alysis / за согласност; осигурување; Потекло, како и други документи за извоз, каде што е потребно.

Ние го положат ISO9001 и CE certifciation.

Што е со вашите квалитет?

Од дизајн до производство, аква-технолошкиот Квалитет систем за управување е интегриран во секоја област од нашиот бизнис. Анализа во реално време и контроли се направени во текот на процесот на производство, гарантирање на вкупниот квалитет на нашите производи. Аква-технолошки совршеност е призната од страна на повеќе сертификати и акредитации од нашите главни принципи.

Какви видови на начини на плаќање не ги прифаќате?

Може да се направи на плаќање на банкарска сметка, Western Union или PayPal:
30% депозит во однапред, 70% биланс против копија на B / L.

Дали ви гарантира сигурно и безбедно испорака на производи?

Да, ние секогаш ги користиме високо квалитетни извоз пакување. Ние, исто така, се користат специјализирани пакување опасност за опасни материи и потврдени ладна шпедитерите за температурно осетливи предмети за складирање. Специјалист за пакување и не-стандардни барања за пакување можат да го направат дополнителни трошоци.

Како за такси превозот?

Превозот цена зависи од начинот на кој ќе изберат да добие стока. Express е нормално најмногу најбрзиот, но, исто така, најскапиот начин. Од страна на бродскиот транспорт е најдобро решение за големи количини. Токму товарни стапки ние само може да ви даде, ако ние ги знаат сите детали на количина, тежина и начин. Ве молиме контактирајте не за повеќе информации.

Како за вашата машина сервис?

Нашите услуги на клиентите да ги надгледувате вашите нарачки на персоналните основа во секоја фаза на производството, преработката и логистика. Благодарение на нашите дистрибутивни центри, информативниот систем и континуиран процес на флексибилни развој и производство, ние се оптимизира олово и испорака пати за вашите производи.

Што е просечната времето за води?

Нашите вчитување порта: Xiamen порта. Или други порта на Кина во зависност од вашите requirements.The доведе време е обично 20-60 дена по добивањето на уплатата на аконтацијата. Специјална машина цел ќе биде да дискутираат. На времето за да стане ефективна кога: (1) дека сме добиле вашиот депозит, и (2) имаме вашата конечна одобрување за вашите производи. Ако нашите доведе пати не работат со крајниот рок, ве молиме одете врз вашите барања со вашиот продажба. Во сите случаи, ние ќе се обидеме да се приспособат на вашите потреби. Во повеќето случаи, ние сме во состојба да го стори тоа.

Сакаат да работат со САД?