• CV6070E CV6070E

  CV6070E

  CV32-CV80 CNC vertikale torno seri e produkteve me avantazhet e bashkëkohore, struktura mekanike dhe elektro-hidraulike integruar. Lexo më shumë
 • ZSK560 ZSK560

  ZSK560

  Avantazhi Makinë kryesor është se një makinë në vend të mund të tre të vendosur VMC. Ajo kursyer ndryshimin e kohës gjatë procesit të përpunimit Lexo më shumë
 • ZSK4150X3 ZSK4150X3

  ZSK4150X3

  Drilling gisht nga të ushqyerit 1.2kw Servo Motor, përgjimi gisht duke ushqyer vidhos udhëzues ose vidë zgjedhur nga klienti Lexo më shumë

Mbështetje teknike: Driving suksesin e klientit

Ne jemi të angazhuar kryesisht në mbështetje dhe ndihmë mbështetje teknike partneritetin tonë për këshilla materialet më të mirë të mundshme zgjedhjen e përshtatshme dhe proceset efektive të prodhimit.
Mëso më shumë

QUANZHOU AQUA-TECH TRADING LIMITED

Vjet eksperiencë në industrinë e na bën të vazhdojë të rritet, ekipet tona teknike mbështetëse janë të përbërë nga inxhinierë dhe teknikë të cilët janë të trajnuar në shtet-e-artit-technology.It do të jetë më mirë për ju për të zgjidhur procesin e prodhimit dhe të efikasitetit të përpunimit problemet e .

mark01 mark02 mark03 mark04
 • kalendar

  20

  Years Of Experience
 • vend

  20

  Years Of Experience
 • instalim

  20

  Years Of Experience
 • d & bcerti

  20

  Years Of Experience

Çfarë bëjmë ne

Leading the industry brand, build a prosperous future

AQUA-TECH

 • 1

  AQUA-TECH

 • 2

  cilësi

 • 3

  SPARE PARTS

AQUA-TECH

AQUA-TECH KOMPANISË do të ofrojë shërbime ALL-rounder për klientët jashtë shtetit.

Departamentit të Teknologjisë DO JAPIN clamps DESIGN ose shërbime të prodhojë për klientët tanë.

PRODHIM

NE do të zgjidhë problemet për klientët tanë nëpërmjet telefonit, faksit ose e-mail.

NE DO JAPIN pjesë këmbimi për JU.

FURNIZIM

NE DO ofrojnë mënyra e kontaktit të Furnizuesi tonë për konsum PJESË PËR JU, qoftë vendas apo të huaj.

Jep mësim anglisht.

Ofrojmë një garanci vit për pjesë kryesore e makinës.

INFRASTRUKTURA

GJOBË (Overseas) Përshtatja për të lira. (Blerësi PERBALLOHEN CMIMET Strehim, transportit dhe darkë) Pjesë këmbimi

 • AQUA-TECH

 • PRODHIM

 • FURNIZIM

 • JAPIN ANGLISHT

 • INFRASTRUKTURA