FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Cilat janë çmimet e juaj?

Çmimet tona janë subjekt për të ndryshuar në varësi të furnizimit dhe faktorë të tjerë të tregut. Ne do të ju dërgoj një listë të përditësuar të çmimeve pas kompaninë tuaj të na kontaktoni për informacione të mëtejshme.

Mund të furnizimit dokumentacionin përkatës?

Po, ne mund të sigurojë dokumentacionin më të përfshirë er, ISO9001, certifikatat e An

alysis / konformitetit; sigurimit; Origjina, dhe dokumentet e tjera të eksportit, ku kërkohet.

Ne të kalojë ISO9001 dhe CE certifciation.

Po në lidhje me cilësinë tuaj?

Nga projektimit, nëpërmjet prodhimit, Aqua-tech cilësi Sistemi i menaxhimit është i integruar në çdo fushë të biznesit tonë. Në kohë reale analiza dhe kontrollet janë bërë në të gjithë procesin e prodhimit, që garantojnë cilësinë e përgjithshme e produkteve tona '. Excellence Aqua-tech është njohur nga çertifikatat të shumta dhe akreditimeve nga drejtorët tona kryesore.

Çfarë lloje të metodave të pagesës ju pranoni?

Ju mund të bëni pagesën në llogarinë tonë bankare, Western Union ose PayPal:
depozitë 30% paraprakisht, bilanci 70% kundër kopjes së B / L.

A të garantojë ofrimin e sigurt dhe të sigurt të produkteve?

Po, ne gjithmonë përdorim paketim me cilësi të lartë të eksportit. Ne gjithashtu përdorim paketim specializuar rrezik për mallrat e rrezikshme dhe të vlefshme, transportuesit ftohtë magazinimit për temperaturë artikujve të ndjeshme. paketimin Specialist dhe kërkesat jo-standarde paketim mund të pësojë një pagesë shtesë.

Si për taksat e anijeve?

Kostoja e anijeve varet nga mënyra që ju zgjidhni për të marrë mallrat. Express është zakonisht më e shpejtë, por edhe rruga më e shtrenjtë. Nga seafreight është zgjidhja më e mirë për shuma të mëdha. Pikërisht normat e mallrave ne vetëm mund të ju jap në qoftë se ne e dimë detajet e shumës, pesha dhe mënyrën. Ju lutemi të na kontaktoni për informacione të mëtejshme.

Si në lidhje me shërbimin tuaj Machine?

Shërbimet tona të konsumatorëve të monitoruar urdhërat tuaj mbi një bazë të personalizuar në çdo fazë të prodhimit, përpunimit dhe logjistikës. Falë qendrat e shpërndarjes tonë, sistemin e informacionit dhe procesit të vazhdueshëm të zhvillimit fleksibël dhe prodhimit, ne zgjedh plumbit dhe ofrimit herë për prodhimet tuaja.

Çfarë është koha mesatare çojë?

ngarkimit port jonë: port Xiamen. Ose port të tjerët Kina sipas requirements.The kohën tuaj të çojë zakonisht është 20-60 ditë pas marrjes së pagesës depozitave. makinë për qëllime të veçanta do të jenë të diskutojnë. Herë të çojë hyjnë në fuqi kur (1) kemi marrë depozitën tuaj, dhe (2) kemi miratimin përfundimtar për produktet tuaj. Nëse kohët tona të çojë nuk punojnë me afat tuaj, ju lutem shkoni në kërkesat tuaja me shitje tuaj. Në të gjitha rastet ne do të përpiqemi për të akomoduar nevojat tuaja. Në shumicën e rasteve ne jemi në gjendje për ta bërë këtë.

Duan të punojnë me ne?