China Manual Series fabrikë ZS4150 seri dhe prodhuesit | Aqua-Tech

Manual seri Series ZS4150

Përshkrim i shkurtër:

Makinë Manuali i punës përbëhet nga një bazë, një kolonë, një tavolinë heqjen, një rimorkio e mesme, një tavolinë pune dhe një njësi gisht


 • Garanci Quality: 1-2 vjet.
 • Pas shitjes shërbimi: mbështetje online, video mbështetje teknike, pjesë këmbimi falas, instalimin në terren, komisioneve dhe trajnimin, mirëmbajtjen në terren dhe të shërbimit të riparimit, inxhinierë në dispozicion për makineri të shërbimit jashtë shtetit.
 • OEM & ODM: e plotë OEM & ODM aftësinë dhe zgjidhje.
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Machine  description

  1. machine manual i punës përbëhet nga një bazë, një kolonë, një tavolinë heqjen, një rimorkio e mesme, një tavolinë pune dhe një njësi gisht

  2.PLC Program Kontrollit, dialogu njeri-makinë ndërfaqe miqësore, programimi intuitive lehtë për të vepruar, njerëzit e zakonshëm mund të shpejt të mësojnë.            

  3.Sliding lloji mëngë gisht të dyfishtë njësi ushqim manual, Korean importuar tryezë pune pneumatike transmetimit. Tabela adopton pajisjen pneumatik dhe hidraulike pozicionimin tampon, duke lëvizur, e pozicionuar saktësinë është i lartë. Eliminon pajisje të modës së vjetër të lehtë për të dalë thread vidhos ka mosfunksionim.             

  4.Worktable pas përpunimit me frekuencë të lartë, veshin-rezistente, temperaturë të lartë, të pajisur me vajosje System.

  5.Applied të valvulave, produkte sanitare ndërgjegjshëm, hardware kontrollit dera, hidranti zjarri, pjesë auto dhe përpunimin e të tjera, të lehtë për të vepruar, pamja e bukur, të lartë të performancës.

  Parametri kryesore teknike:

  Emri parametri njësi model
  ZS4150 x 2 ZS4150 × 2A ZS4150 × 2B ZS4150 × 2C
  Diametri i këmishës gisht MM 90
  Numrat e prerjes spindles / 2
  Mode transmetimit / First-faza Synchronous Belt Drive
  diametër maksimal shpimit MM 50
  diametër maksimal përgjimi MM 50
  kon gisht # MT40
  katran gisht MM 240
  Distanca në mes të fytyrës gisht fund dhe sipërfaqe tryezë pune  MM 240-580
  Dimension i Tabela Punës MM 800 × 230
  Tabela Travel (X) MM 250
  Middle-zvarritje udhëtimit (Y) MM 120 Operation Manual 120 150 pneumatikë 150
  udhëtimit gisht (shpimit / përgjimi) MM 140/140
  Manual / përgjimin automatik / Operacioni manual përgjimi automatike Operacioni manual përgjimi automatike
  Drilling shpejtësi gisht rpm 1013
   Përgjimi shpejtësi gisht rpm 518
  Lloji i motorit shpimit / 4KW / 4P 4KW / 4P
  Lloji i përgjimit motorike /
  Fuqia totale kW 8
  Dimensionet (LxWxH)  mm 1420 * 920 * 1800
  Machine Pesha kW 1250 1270 1300 1350

 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne