China Vertical Tre gisht Drilling përgjimin Machine Fabrika dhe prodhuesit | Aqua-Tech

Vertikale Tre gisht Drilling Machine përgjimin

Përshkrim i shkurtër:

Drilling gisht nga të ushqyerit 1.2kw Servo Motor, përgjimi gisht duke ushqyer vidhos udhëzues ose vidë zgjedhur nga klienti, të pajisur me inverter 4KW, gisht mund të bëjë rregullimin shpejtësi stepless


 • Garanci Quality: 1-2 vjet.
 • Pas shitjes shërbimi: mbështetje online, video mbështetje teknike, pjesë këmbimi falas, instalimin në terren, komisioneve dhe trajnimin, mirëmbajtjen në terren dhe të shërbimit të riparimit, inxhinierë në dispozicion për makineri të shërbimit jashtë shtetit.
 • OEM & ODM: e plotë OEM & ODM aftësinë dhe zgjidhje.
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1.Three gisht makine komponim, ushqim gisht me shufra vidë, një motor kryesor ndihmës lëvizëse përpunimin triaxial

  2.Drilling boshtin me të ushqyerit e 1.2kw Servo Motor, përgjimi gisht duke ushqyer vidhos udhëzues ose vidë të zgjedhur nga ana e konsumatorit, të pajisur me inverter 4KW, gisht mund të bëjë rregullimin shpejtësi stepless

  Machine kryesore parametër teknik:

  NO.

  Emri Item

  madhësi

  vërejtje

  1

  X boshti maksimum goditje (helika rod)

  500mm

   

  2

  Y boshti maksimum goditje (rod vidë ose manuale)

  170mm

   

  3

  diameter gisht mëngë

  Ф105

   

  4

  Gisht kon

  MT4

   

  5

  goditje maksimum prej gisht shpimit

  110mm

   

  6

  goditje maksimale e përgjimit gisht

  100mm

   

  7

  Gisht ndarje

  120mm

   

  8

   Hapësira në mes të fytyrës gisht fund dhe tryezë pune

  160 / 480mm

   

  9

  diametër maksimal shpimit

  Ф50

   

  10

   diametër maksimal përgjimi

  Ф50

   

  11

  Z2, Z1 shpejtësi bosht (prerje)

  0-3000r / min

   

  12

  Fuqia motorike gisht

  ndihmës 3.7kW ose 3KW / 4P

   

  13

  Madhësia Machine: LxWxH

  1200 × 940 × 1500mm

   

  14

  pesha e makinës

  1350KG

   


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne